Kommenteeri

Täna on viimane võimalus registreeruda Mulgi Öömatkale 2018!

Öös on maitseid - just sellise teemaga matk saab reedel toimuma Abja-Paluojas. Kui seiklusjanu ja uudishimu kannustab osalema, siis ainult täna on veel võimalik
registreeruda.
Sõpradega tiim koos ja registreerumine tehtud - mis edasi?

Selleks, et öine rännak võimalikult meeldiv oleks, on olulised mugavad jalanõud, ilmastikule vastav riietus ning pealambi olemasolu. Siinkohal võib olla abiks Matkasport, millel on laia kaubavalikuga poed Tallinnas, Tartus ja Pärnus ning olemas on ka e-pood (kiika: matkasport.ee).

Kui keegi loodab, et selle aasta teemaga matkamängus saab kõhu kindlasti täis, siis seda me päris lubada ei saa. Seega näksimist võib energia saamiseks matkale ikka igaks juhuks kotti pista. Küll aga saavad esimeste kohtade saavutajad pärast öömatka mõnel toredal päeval nautida maitsemeelte hellitamist, sest sel aastal on auhinnad välja pannud Pop! Cafe Karksi-Nuias ning Aida ja Rohelise Maja kohvikud Viljandis.

Mõnusat lõõgastust pärast öömatka saavad kohapeal kõik nautida äsja värskenduskuuri läbinud Abja vee- ja saunakeskuses, kus on olemas suur bassein, väiksem mullibassein, mullivann, aurusaun, soolasaun, soome saun ja iglusaun. Ära unusta ujumisriided kaasa võtta!

Kohtumiseni Mulgi Öömatkal!

Lisa kommentaar

Email again: